O firmie

fryzjer mobilny

Mam na imię Anna, fryzjerstwo jest przede wszystkim moją pasją.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Staram się dopasować fryzurę oraz kolor do urody klientki.

Myślę że mam dobry gust i zależy mi na tym aby klientka czuła się piękna i pewna siebie.

Jestem fryzjerem mobilnym, swój czas dopasowuje do klienta.

Działam na obszarze Czeladzi, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Mysłowic oraz Katowic.

Świadczone przez mnie usługi są wykonywane na bazie profesjonalnych kosmetyków i najlepszej jakości sprzętu fryzjerskiego.

Oferuję także sprzedaż profesjonalnych kosmetyków do włosów, które indywidualnie dobieram do rodzaju włosów klienta. Posiadam dużą wiedzę na temat odpowiedniego doboru kosmetyków by włosy były zdrowe i lśniące oraz dobrze się układały.

Stawiam nacisk na rozwój zatem biorę udział w różnego rodzaju szkoleniach i kursach.

Aktualnie ukończyłam szkolenia z przedłużania włosów – METODĄ ULTRADŹWIĘKOWĄ, zatem oferuję ceny promocyjne tego zabiegu.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Gwarantuję fachową i miłą obsługę

fryzjer mobilny

Nie możesz korzystać z usług stacjonarnych salonów fryzjerskich ze względu na brak dyspozycyjności spowodowanej pracą zawodową lub wychowaniem dzieci lub po prostu chcesz skorzystać z udogodnienia jakim jest wizyta fryzjera we własnym domu.

Zatem moja oferta jest adresowana dla Ciebie.

Swoją ofertę kieruję do:

- kobiet sprawujących opiekę nad dzieckiem

Opieka nad dzieckiem wymaga całodobowej obecności, wizyta szczególnie z małym dzieckiem w salonie jest dużym obciążeniem dla mamy gdyż musi znaleźć zmiennika do opieki nad maluchem, natomiast w domu wizyta jest łatwiejsza gdyż możemy zaplanować ją np; na czas snu dziecka.

- osób wybierających się na imprezy okolicznościowe (śluby, komunie, imprezy firmowe itp.)

Ogromnym udogodnieniem przed ważnym wydarzeniem jest wykonanie fryzury w miejscu wyznaczonym przez klientkę (miejsce zamieszkania, hotel) gdyż pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu w dniu danej uroczystości.

osób z ograniczeniami zdrowotnymi lub ruchowymi 

Osoby które ze względu na stan zdrowia i samopoczucia nie mogą odbyć wizyty w salonie stacjonarnym mogą skorzystać z moich usług.

- osób pracujących do późnych godzin

Osoby takie kończąc pracę o 18 nie mają możliwości odbycia wizyty w salonie ze względu na to że ich znaczna część jest już po prostu zamknięta ja dysponuję czasem nawet do późnych godzin wieczornych.